Базовий курс з Позитивної психотерапії — набір до нової групи 21-22-23 жовтня 2021

Written by admin on 29.09.2020

Базовий курс з Позитивної психотерапії – можливість отримати європейську сертифікацію.

Початок нової групи – 21-22-23 жовтня 2022 року.

Отримавши сертифікат консультанта в галузі Позитивної психотерапії, мають можливість продовжити навчання в даному методі на Майстер курсі та стати позитивним психотерапевтом.

Позитивна психотерапія — гуманістичний психодинамічний метод, спрямований на гармонізацію життя людини та збалансований розвиток її здібностей.

Метод визнаний Європейською Асоціацією психотерапії (EAP) у 1996 році та Всесвітньою радою психотерапії (WCP) у 2008 році. Секція «Позитивна психотерапія» існує також у рамках Української спілки психотерапевтів (УСП).

сертификат

Своє ім’я метод отримав від латинського слова «Positum» (фактичне, дане). Центральна ідея – робота з актуальними здібностями людини, а не хворобою, симптомом чи проблемою. Метод спрямований на мобілізацію внутрішніх ресурсів людини для прийняття позитивних рішень у будь-яких, навіть найскладніших життєвих ситуаціях.

Позитивна психотерапія — це метод, який дає знання про людину, вчить не боротися з навколишнім світом, а приймати його у всьому різноманітті.

tree1

Кому цей курс може бути корисним?

Особисто – тим, хто бажає покращити якість свого життя.

Професійно – психологам, тренерам, педагогічним, соціальним та медичним працівникам, менеджерам. До участі можуть бути запрошені студенти відповідних факультетів, але не раніше закінченого 3-го курсу.

У процесі проходження програми Ви отримуєте:

- кваліфіковану підготовку за спеціальністю психолог-консультант у позитивній психотерапії;

- сучасний практичний інструментарій для психологічного консультування у методі «позитивна психотерапія»;

- Власний клієнтський досвід для вирішення особистісних проблем;

- Сформуєте свій особистий стиль роботи практичного психолога.

- професійні навички психологічного консультування та коучингу.

- Інструменти поліпшення особистих та ділових відносин.

Після закінчення Базового курсу учасники отримують сертифікат базового консультанта у методі позитивної психотерапії Всесвітньої Асоціації Позитивної Психотерапії:

Базовий курс — це перший крок до отримання диплома психотерапевта позитивної психотерапії. Випускники Майстер Курсу, які виконали відповідні вимоги, одержують Європейський Диплом Психотерапевта, а також можливість вступити до Європейської Асоціації Психотерапії.

Усі подробиці щодо умов проходження навчання та можливості сертифікації представлені на офіційному сайті Вісбаденської Академії Позитивної Психотерапії  — www.positum.org.

Запис завчасний. Кількість місць обмежена.

Для подробиць та запису пишіть на пошту dr.olgalytvynenko@gmail.com, у скайп olgalit6 або особисте повідомлення на Facebook.

Posted Under: Без рубрики

Comments are closed.